איתור נזילות

 
סולאר ג'ינו – איתור נזילות ועבודות אינסטלציה
העסק הוקם בשנת 1983 ומנוהל על-ידי שלום ג'ינו – בעל מקצוע עם שנים של ניסיון בתחום. לצדו צוות מיומן, מנוסה ומסור, שעושה כל מה שצריך כדי לתת את המענה הטוב ביותר ללקוח. לאורך השנים הצוות התמקצע במגוון תחומים ושירותים, מה שמאפשר לכם לקבל את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת. ואם אתם צריכים סיבות נוספות לבחור בסולאר ג'ינו, הנה עוד 3 סיבות טובות במיוחד:

 

איתור נזילות בבית - ויפה בדיקה אחת קודם

 
אומרים שהצעד הראשון לטיפול בבעיה הוא להודות בקיומה. כשזה מגיע לנזילות, בסולאר ג'ינו מאמינים שזה עובד קצת אחרת: הצעד הראשון לטיפול בבעיה הוא איתור המקור שלה. קודם כל בודקים מה במערכת הביוב גורם לנזילה, ואיפה בדיוק זה קורה, ורק לאחר מכן ניתן לטפל. לצורך המשימה, עובדים בסולאר ג'וני עם מכשור חדשני לאיתור נזילות. כך אפשר לקבל החלטות בצורה מהירה ומושכלת, ולא פחות חשוב גם למנוע הרס מיותר של קירות או אריחים. כל זה חוסך בקלות זמן עבודה, כסף על תיקונים ועוגמת נפש לבעלי הבית. אז אם גיליתם נזילה או רטיבות, בכל אחד מחדרי הבית, הזמינו את המומחים של סולאר ג'וני. הם כבר ידעו מה לעשות.

 

מכשירים טכנולוגיים מתקדמים

 
בסולאר ג'ינו משתמשים במכשור מתקדם ועוצמתי, לצורך איתור נזילות וביצוע מגוון רחב של עבודות ביוב ואינסטלציה – בדגש על פתיחת סתימות במהירות, ביעילות וללא גרימת נזק מיותר למבנה. באמצעות הניסיון הרב של הצוות, כל בעיה זוכה לפתרון לשביעות רצון הלקוחות: פרטיים ועסקיים כאחד מאזור הצפון, השרון והמרכז. עשרות אלפים כבר יודעים: השילוב המנצח של הידע המקצועי והמכשור החדשני, הוא שהופך את סולאר ג'ינו לבחירה הבטוחה!
קראו גם על - איתור נזילות במצלמה תרמית
 
לצד המכשור המשוכלל, חשוב גם ניסיונו של האינסטלטור בקריאת הנתונים ובתרגומם לאיתור הנזילה בשטח. לסולאר ג'ינו ניסיון באיתור נזילות באמצעים מתקדמים, שמביאים לאיתור מהיר של מקור הנזילה.
 

 
התקשרו עוד היום לתיאום שירות איתור נזילות אצלכם בבית או בעסק:
073-7841857.
 
איתור נזילות מים
 

אזורי שירות: