מכשירים לאיתור נזילות

 
סולאר ג'ינו מצוידים במכשירים לאיתור נזילות משוכללים המאפשרים לראות צינור ביוב מבפנים ולאתר את מיקומה המדויק של הבעיה – כלומר מקור הנזילה. כל זאת ללא הרס מיותר וללא שבירת קירות או ריצוף. בהתאם לסוג הבעיה, כפי שנראה על-פני השטח, ולמקום שבו התגלתה הבעיה (מאחורי ברז, בקירות, בתקרה וכו'), יודעים בעלי המקצוע באיזה מכשור להשתמש, כדי לאתר את הנזילה בצורה המהירה והיעילה ביותר.
 

כיום יש מגוון מכשירים מתקדמים וחדשניים לאיתור נזילות:

 

מד לחות לאיתור נזילות של חברת Trotec הגרמנית

 
 
מכשיר מיוחד לאיתור רטיבות ונזילות מים בקירות, בתקרות ומתחת לריצוף / לפרקט (בעומק של עד 30 ס"מ או עד 4 ס"מ, תלוי בדגם). המכשיר עובד על טכנולוגיית גלים מיקרו-אלקטרומגנטיים ומאפשר להציג אורכי מדידה (כולל ממוצעים, מקסימום ומינימום). במכשיר מנגנון התראה קולית מובנה ואפשרות חיבור למחשב. עובד על סוללות AA.
 
 
 
מד לחות לאיתור נזילות של חברת Trotec הגרמנית
 
 
 
 

מכשיר אקוסטי משולב עם גז לאיתור נזילות מים

 
 
המכשיר, מתוצרת גרמניה, מזהה באופן אוטומטי מקומות החשודים כמקור הדליפה. בזכות מנגנון סינון רעשים מיוחד, ביכולתו לקלוט רעשי דליפה לאורך זמן רב. יש בו שני חיישנים רגישים במיוחד לבדיקות בקרקע ובחומרים בעלי צפיפות גבוהה. ישנה אופציה לחיבור חיישן גז מימן, לצורך איתור מקום הדליפה באמצעות הזרמת גז מימן לצנרת.
 
 
 
מכשיר אקוסטי משולב עם גז לאיתור נזילות מים
 
 
 
 

מצלמה תרמית לאיתור נזילות Therm-App TH

 
 
הפיתוח הישראלי, בעל הרגישות התרמית הגבוהה, מסייע לאנשי המקצוע לזהות תוואי צינורות מים חמים וקרים ולאתר נזילות מים ורטיבות. הוא מגיע עם ראיית לילה מובנית ומאפשר להקליט תמונות וסרטי אינפרה-אדום של המתרחש בתוך הצנרת – ועל הכול אפשר לשלוט בקלות ובזמן אמת דרך הטלפון החכם.
 
 
 
מצלמה תרמית לאיתור נזילות Therm-App TH
 
 
 
 

מצלמה לצילום צנרת mitcorp F1000 PR30

 
 
המצלמה החדשנית מאפשרת לבצע צילום באיכות גבוהה ביותר, באמצעות כבל דחיפה באורך 60 מטר. יש בה מערכת חכמה במיוחד הכוללת סיבים, עדשות, מסך תצוגה ומד מרחק מדויק. בנוסף לכך, ישנה אפשרות להוספת משדר לאיתור ראש המצלמה.
 
 
 
מצלמה לצילום צנרת mitcorp F1000 PR30
 
 
 
 
המכשור המשוכלל חשוב מאוד, אך הוא אינו מספיק! הניסיון של סולאר ג'ינו עושה את כל ההבדל, כשמגיע הרגע לנתח את הנתונים ולמצוא פתרון איכותי וארוך טווח לבעיה.