צינור ביוב

 
צינור ביוב משפיע בצורה ישירה על איכות החיים של כל אחד ואחת מאתנו. כאשר הצינור לא פועל בצורה תקינה או נסתם, צריך לבדוק אפשרויות תיקון רלוונטיות ולעיתים לשקול גם החלפה שלו. כאן נכנסת לתמונה המקצועיות של אנשי המקצוע שלנו והאפשרות שלך לרכז את השירותים החשובים תחת קורת גג אחת.
 

החלפת צינור ביוב

 
החלפת צנרת מתבצעת כאשר הוא סובל מבלאי מתקדם ושחיקה. אם הבלאי והשחיקה גורמים לצינור נזקים בלתי הפיכים, כנראה שאין ברירה אלא להחליף אותו. עם זאת, כדאי לדעת שלא חייבים להחליף את כל הצינור – אלא רק חלק ממנו. בצורה כזו, נוכל לחסוך עבורך זמן והוצאות.
 

מתי אפשר לתקן את הצינור?

 
החדשות הטובות מבחינתן הן שברוב המקרים אכן אפשר לתקן את הצינור. אם רוצים לבדוק לעומק מתי אפשרות כזו הופכת להיות רלוונטית, יש להביא בחשבון את הפרמטרים הבאים:
 
  • סוג הצנרת – תיקון של צינור ביוב תלוי בחומרי הגלם שבהם השתמשו כדי לבנות אותו. ככל שחומרי הגלם יהיו זמינים וגמישים יותר, כך יעלה הסיכוי לתקן את הצינור בלי להסב נזק לשאר המערכת. מנגד, חומרי גלם מיושנים שאותם אי אפשר לתקן יחייבו מטבע הדברים החלפה מלאה של הצינור.
  • מיקום הבעיה – המומחים שלנו יכולים להגיע עד אליך על מנת לזהות את המיקום המדויק של הבעיה. בעזרת זיהוי המיקום של הבעיה המקורית ולא רק של הסימפטומים שמופיעים על פני השטח, ניתן לדעת האם אפשר לתקן את הצינור או שמא אין ברירה אלא להחליף אותו.
  • עלות התיקון – יש מקרים שבהם לא משתלם לתקן את הצינור אלא רק להחליף אותו. היות ולך אין את הכלים לקבל החלטה מבוססת מן הסוג הזה, הפתרון יהיה להתייעץ עם אנשי המקצוע של אחים סולאר ג'ינו.
 

מה עושים כשיש בעיות בצינור הביוב?

 
השאלה לגבי צינור ביוב רלוונטית גם כאשר הבעיות חוזרות על עצמן לעיתים קרובות. במילים אחרות, לא חייבים לחכות עד שצינור המים יתפוצץ או עד שהביוב יעלה על גדותיו ולא יגיע מהבית אל אתרי ההטמנה. במקום זה, חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע של אחים סולאר ג'ינו וכך למצוא את הפתרון היעיל.

 

סולאר ג'ינו כאן בשבילך!

 
נציגינו יכולים לתאם עבורך שירותים שונים להתמודדות עם בעיות בצינור הביוב ולפתור אותן לטווח ארוך. אנו מחכים כבר עכשיו לקבל ממך פניה מסודרת ולבדוק האם יש טעם לתקן את הצינור – או שמא צריך לבצע החלפת צינור ביוב. בהמשך, נרכיב בשבילך הצעת מחיר ונציע גם אדיבות ויחס אישי מכל הלב.