שירותי אינסטלציה

 
שירותי אינסטלציה מיועדים לשגרה ולחירום. בשגרה אפשר להזמין שירותי אינסטלציה תוך כדי בניית בתים חדשים או שיפוץ דירות קיימות, על מנת לשדרג את מערכת האינסטלציה הקיימת או לצורך התאמות לדרישות חדשות של המשפחה. במקרי חירום, הציפיה היא לזמינות גבוהה של שירותי אינסטלציה בגלל פיצוצי צנרת, תקלות או סוגים אחרים של בעיות.

ההשלכות של האמור לעיל הן שיש המון שירותי אינסטלציה שונים לבחור מתוכם. מצד שני, יש שירותי אינסטלציה נפוצים יותר מאחרים. אז אם מכירים מלכתחילה את שירותי האינסטלציה הנפוצים, קל יותר לבחור ולהתאים אותם לדרישות של קהל היעד.

 
שירותי אינסטלציה
 
זקוקים לאינסטלטור? התקשרו עכשיו לסולאר ג'ינו! 0737841857
 
 

מה ההבדל בין שירותי אינסטלציה שכיחים?

 
תיקון פיצוצי צנרת – הזמנת קבלן אינסטלציה לתיקון של פיצוצי צנרת שכיחה מאוד בכל רחבי הארץ. הסיבות לפיצוצי צנרת יכולות להיות מגוונות מאוד, כמו למשל תשתית לא תקינה של העירייה או עומס על הצנרת הביתית. במקרים של פיצוץ צנרת, הדבר הראשון שיש לעשות הוא לסגור את ברז המים. אבל מיד לאחר מכן, יש להזמין קבלן אינסטלציה שיתקן את הבעיה.

איתור נזילות – סטנדרט הבנייה הנמוך בישראל גורם לבעיה חמורה של נזילות מים. נזילות מן הסוג הזה עלולות להופיע מתחת לריצוף, בחיבור שבין התקרה לקיר או על התקרה עצמה. במקרים של נזילה שאת הסימפטומים שלה אפשר לראות רק על פני השטח, הפתרון היחיד יהיה להפעיל מצלמה תרמית. באמצעות מצלמה תרמית אפשר לזהות את מקור הנזילה ולטפל בבעיה כך שהיא לא תחזור בעתיד.
החלפת צנרת או הגברת לחץ מים – האמת היא שלא צריך לחכות עד לתקלה בצנרת כדי להזמין אינסטלטור. כתוצאה מכך, יש הרבה אנשים שמעדיפים להקדים תרופה למכה באמצעות שירותי אינסטלציה נפוצים כגון החלפת צנרת או הגברת לחץ מים. אם מזמינים את האינסטלטור בשגרה ולא בחירום, אפשר גם לגלות גמישות מבחינת ימי העבודה ולחסוך בהוצאות.

שירותי ביוב – הקטגוריה של שירותי ביוב עומדת בפני עצמה כי לא כל חברות האינסטלציה יודעות איך להתמודד איתה. בפועל, תחת שירותי ביוב נכללות עבודות אינסטלציה מיוחדות ובהן פתיחת סתימות, צילום קווי ביוב לפני עבודות הריסה או הקמת תשתיות, תיקון צנרת ביוב ועוד. במקרים אחרים, ייתכן ויהיה צורך להזמין אנשי מקצוע מתחום האינסטלציה כדי לבצע שאיבת ביוב או שטיפת ביוב עם ביובית.

 

איך בוחרים שירותי אינסטלציה?

 
היכרות עם שירותי אינסטלציה נוספים היא רק השלב הראשון בתהליך ארוך יותר של בחירת אנשי מקצוע. אם רוצים לבחור את אנשי המקצוע הנכונים, זה מאוד חשוב לבדוק במה הם מתמחים ומה מאפיין את השירות שלהם. ברוב המקרים, רצוי לתת עדיפות לחברת אינסטלציה שמסוגלת להתמודד גם עם דרישות בסיסיות על שירותים שכיחים – אך גם עם דרישות מיוחדות על שירותים פחות נפוצים.