איתור נזילות

סולאר ג'ינו – איתור נזילות ועבודות אינסטלציה. העסק הוקם בשנת 1983 ומנוהל על-ידי שלום ג'ינו – בעל מקצוע עם שנים של ניסיון בתחום. לצדו צוות מיומן, מנוסה ומסור, שעושה כל מה שצריך כדי לתת את המענה הטוב ביותר ללקוח. לאורך השנים הצוות התמקצע במגוון תחומים ושירותים, מה שמאפשר לכם לקבל את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת.

✔ איתור נזילות מחיר החל מ- 600 ₪

לקבלת ייעוץ חינם חייגו – 073-7841857

נזילות לא ברורות? בחרו מומחה לאיתור נזילות

אין דבר מתסכל יותר מאשר לראות כתם רטיבות על הקיר שנמצא בכלל בחדר השינה או הסלון ולא ברור איך הגיע לשם. כדי לתקן צריך קודם כל לאתר ולהבין מאיפה הבעיה. אחים סולאר ג'ינו אינסטלטורים אשר מתמחים באיתור נזילות, בעלי ניסיון של יותר מ-30 שנה ומאות לקוחות מרוצים, יוכלו לאתר את מקור הנזילה ולטפל בבעיה בעזרת ציוד מתקדם לכך כמו מצלמה תרמית ומצלמת סיב אופטי.

איתור נזילות מים

איתור נזילות בבית - ויפה בדיקה אחת קודם

אומרים שהצעד הראשון לטיפול בבעיה הוא להודות בקיומה. כשזה מגיע לנזילות, בסולאר ג'ינו מאמינים שזה עובד קצת אחרת: הצעד הראשון לטיפול בבעיה הוא איתור המקור שלה. קודם כל בודקים מה במערכת הביוב גורם לנזילה, ואיפה בדיוק זה קורה, ורק לאחר מכן ניתן לטפל. לצורך המשימה, עובדים עם מכשור חדשני לאיתור נזילות. כך אפשר לקבל החלטות בצורה מהירה ומושכלת, ולא פחות חשוב גם למנוע הרס מיותר של קירות או אריחים. כל זה חוסך בקלות זמן עבודה, כסף על תיקונים ועוגמת נפש לבעלי הבית. אז אם גיליתם נזילה או רטיבות, בכל אחד מחדרי הבית, הזמינו את המומחים של סולאר ג'וני. הם כבר ידעו מה לעשות.

מכשירים טכנולוגיים מתקדמים

בסולאר ג'ינו משתמשים במכשור מתקדם ועוצמתי, לצורך איתור נזילות וביצוע מגוון רחב של עבודות ביוב ואינסטלציה – בדגש על פתיחת סתימות במהירות, ביעילות וללא גרימת נזק מיותר למבנה. באמצעות הניסיון הרב של הצוות, כל בעיה זוכה לפתרון לשביעות רצון הלקוחות: פרטיים ועסקיים כאחד מאזור הצפון, השרון והמרכז. עשרות אלפים כבר יודעים: השילוב המנצח של הידע המקצועי והמכשור החדשני, הוא שהופך את סולאר ג'ינו לבחירה הבטוחה!

מכשירים לאיתור נזילות

סולאר ג'ינו מצוידים במכשירים לאיתור נזילות משוכללים המאפשרים לראות צינור ביוב מבפנים ולאתר את מיקומה המדויק של הבעיה – כלומר מקור הנזילה. כל זאת ללא הרס מיותר וללא שבירת קירות או ריצוף. בהתאם לסוג הבעיה, כפי שנראה על-פני השטח, ולמקום שבו התגלתה הבעיה (מאחורי ברז, בקירות, בתקרה וכו'), יודעים בעלי המקצוע באיזה מכשור להשתמש, כדי לאתר את הנזילה בצורה המהירה והיעילה ביותר.

כיום יש מגוון מכשירים מתקדמים וחדשניים לאיתור נזילות:

| מד לחות לאיתור נזילות של חברת Trotec הגרמנית​

מכשיר מיוחד לאיתור רטיבות ונזילות מים בקירות, בתקרות ומתחת לריצוף / לפרקט (בעומק של עד 30 ס"מ או עד 4 ס"מ, תלוי בדגם). המכשיר עובד על טכנולוגיית גלים מיקרו-אלקטרומגנטיים ומאפשר להציג אורכי מדידה (כולל ממוצעים, מקסימום ומינימום). במכשיר מנגנון התראה קולית מובנה ואפשרות חיבור למחשב. עובד על סוללות AA.

מד לחות לאיתור נזילות של חברת Trotec הגרמנית

| מד לחות לאיתור נזילות של חברת Trotec הגרמנית​

המכשיר, מתוצרת גרמניה, מזהה באופן אוטומטי מקומות החשודים כמקור הדליפה. בזכות מנגנון סינון רעשים מיוחד, ביכולתו לקלוט רעשי דליפה לאורך זמן רב. יש בו שני חיישנים רגישים במיוחד לבדיקות בקרקע ובחומרים בעלי צפיפות גבוהה. ישנה אופציה לחיבור חיישן גז מימן, לצורך איתור מקום הדליפה באמצעות הזרמת גז מימן לצנרת.

מכשיר אקוסטי משולב עם גז לאיתור נזילות מים

| מצלמה תרמית לאיתור נזילות Therm-App TH

הפיתוח הישראלי, בעל הרגישות התרמית הגבוהה, מסייע לאנשי המקצוע לזהות תוואי צינורות מים חמים וקרים ולאתר נזילות מים ורטיבות. הוא מגיע עם ראיית לילה מובנית ומאפשר להקליט תמונות וסרטי אינפרה-אדום של המתרחש בתוך הצנרת – ועל הכול אפשר לשלוט בקלות ובזמן אמת דרך הטלפון החכם.

קראו גם על – איתור נזילות במצלמה תרמית

מצלמה תרמית לאיתור נזילות Therm-App TH

| מצלמה לצילום צנרת mitcorp F1000 PR30

המצלמה החדשנית מאפשרת לבצע צילום באיכות גבוהה ביותר, באמצעות כבל דחיפה באורך 60 מטר. יש בה מערכת חכמה במיוחד הכוללת סיבים, עדשות, מסך תצוגה ומד מרחק מדויק. בנוסף לכך, ישנה אפשרות להוספת משדר לאיתור ראש המצלמה.

מכשיר לאיתור נזילות

לצד המכשור המשוכלל, חשוב גם ניסיונו של האינסטלטור בקריאת הנתונים ובתרגומם לאיתור הנזילה בשטח. לסולאר ג'ינו ניסיון באיתור נזילות באמצעים מתקדמים, שמביאים לאיתור מהיר של מקור הנזילה.

התקשרו עוד היום לתיאום שירות איתור נזילות אצלכם בבית או בעסק: 073-7841857.

אזורי שירות

תפריט נגישות