החלפת קווי ביוב

מערכת האינסטלציה או במילים אחרות צנרת הבית היא מערכת מורכבת שסמויה מן העין. באופן כללי אנו לא אוהבים להתעסק בכל הקשור לצנרת, אך ישנו חלק שאנו מדחיקים לחלוטין את קיומו: הביוב. כל עוד צנרת הביוב עובדת כהלכה, אין בעיה להדחיק את קיומה, אך כאשר מתעוררת בעיה או אפילו רמזים לבעיה, למשל ירידת המים בניאגרה באיטיות, צריכה להידלק נורה אדומה ומומלץ להזמין אינסטלטור שיטפל בעניין. לעיתים אין מנוס אלא לבצע החלפת קווי ביוב בדירה או בבניין בכלל.

✔ החלפת קווי ביוב מחיר החל מ- 400 ₪ למטר

לקבלת ייעוץ חינם חייגו – 073-7841857

החלפת קווי ביוב

מתי מומלץ לבצע החלפת קווי ביוב?

בעיות ותקלות שונות יכולות להביא בסופו של דבר להחלפת צנרת הביוב. כאשר תיקון נקודתי לא עוזר וזמן קצר לאחר התיקון מתעוררת בעיה חדשה, באותה נקודה או בנקודה אחרת, כנראה שצנרת הביוב כולה ישנה ובלויה מדי ומומלץ לבצע החלפה מלאה שלה. גם אם זהו פרויקט גדול ויקר יותר, לטווח ארוך הוא ישתלם. בלאי משמעותי שיוצר את הצורך בהחלפה מתרחש כאשר זוהי צנרת ביוב ישנה מאוד, כאשר התרחשו שיפוצים משמעותיים לאורך זמן מעל אותם קווי ביוב כך ששאריות הגיעו לצנרת וסתמו אותה, כאשר במשך שנים נדרשו תיקונים חוזרים ונשנים.

לפני "הניתוח" מבצעים צילום

ממש כמו שברפואה נערכים צילומי רנטגן או בדיקות שונות על מנת לבצע את הניתוח כפי שצריך, כך גם חברות אינסטלציה מתקדמות לא מתחילות החלפת קווי ביוב לפני שהן יודעות היטב מה קורה אי שם בעומק הצנרת. לשם כך מתבצע צילום קווי ביוב באמצעים מתקדמים. צילום קווי הביוב יגרום לכך שעבודת ההחלפה שלהם תעשה בצורה חכמה. אם לדוגמה נראה כי שורשים סתמו את צנרת הביוב, תהיה היערכות לכך ומניעה ככל הניתן של חדירת שורשים לקווי הביוב החדשים. הצילום נעשה באמצעות ציוד צילום מתקדם המוכנס לעומק הצנרת ומצלם אותה מכיוונים שונים.

כיצד נעשית החלפת קווי הביוב?

מעבר לצילום לפני החלפת הצנרת יתבצעו בדיקות נוספות של הסביבה כולה כמו שיפועים שישנם באזור, ישנה לקיחה בחשבון של כמות התושבים אותם משרתים קווי ביוב אלה ובתאם לכך בחירה בצינורות בקוטר מתאים, ונתונים נוספים בתנאי השטח, למשל האם מדובר על אזור אורבני צפוף או אזור כפרי. איכות הצנרת בה משתמשים חייבת להיות גבוהה ביותר וגם בניית בריכות הביוב צריכה להתבצע בתכנון מדויק ויסודי. עבודת ההחלפה דורשת חפירות לעומק ועל פני שטח גדול. איכות העבודה נמדדת גם בהחזרת פני השטח למצבם על מנת לאפשר לתושבי האזור לקבל חזרה את איכות החיים שהשתבשה באופן זמני (גם אם במטרה לשדרג ולשפר אותה בסופו של דבר). עבודה עם בעלי מקצוע טובים ומנוסים תבטיח את ביצוע העבודה בצורה האיכותית ביותר שתחזיק לאורך זמן.

חברת אחים סולאר ג'ינו היא חברת אינסטלציה מנוסה, המעסיקה בעלי מקצוע מצוינים, עושה שימוש בשיטות ובכלים החדשניים והיעילים ביותר שישנם היום ותשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בעיה

לקבלת ייעוץ חינם חייגו – 073-7841857

תפריט נגישות