לחץ מים נמוך

בעיות של לחץ מים נמוך עלולות להתרחש בגלל סיבות שונות. בבתים פרטיים למשל, המשמעות של לחץ מים מן הסוג הזה היא פגיעה מהותית באיכות החיים. אם לחץ המים בברז לא מספיק חזק או איכותי, זה אומר שכמעט בלתי אפשרי להשתמש במים ושכל בני המשפחה נפגעים. בטווח הארוך, זה גם עלול לגרום לפגיעה בערך הנכס ולירידת מחיר הבית טרם השכרה או מכירה.

הסיבות הנפוצות לבעיות לחץ מים נמוך בברז הן נזילת מים או צנרת ישנה. כמו כן, יש מקרים שבהם בעיות לחץ מים נמוך מופיעות רק בקומות העליונות – כמו למשל בבתים פרטיים עם מספר מפלסים או בדירות בקומות גבוהות בנייני מגורים משותפים. בכל אחד מהמקרים האלה, הפתרון היחיד שאותו מומלץ לאמץ יהיה לתאם ביקור של בעלי מקצוע.

לחץ מים נמוך - סולאר ג'ינו

חייגו 073-7841857 לתיאום שירות.

התייעצות עם בעלי מקצוע רלוונטית במגוון רחב של בעיות שקשורות ללחץ המים בברזים. הנה למשל התפקיד של בעלי מקצוע כאלה, על רקע מה שמאפיין את הבעיות הנפוצות והשכיחות:

לחץ מים נמוך בבית

לחץ מים נמוך בכל הברזים בבית קיים בדרך כלל בגלל נזילה. אם לחץ המים הוא עד כדי כך חמור שאין מספיק זרם בכל החדרים, סביר להניח שצריך לתאם טיפול מקצועי ומקיף. מנגד, יש להפריד בין בעיות הנוגעות ללחץ מים נמוך בבית פרטי לעומת לחץ מים כזה בדירות מגורים בניינים.

לחץ נמוך באסלה

בעיות אחרות שנחשבות גם קלות יותר להתמודדות או תיקון הן אלו שבאות לידי ביטוי בלחץ מים נמוך באסלה. כאן לא מדובר בהכרח על בעיה אשר קשורה אל ברז המים, אלא על האופן שבו המים אמורים לעבור מתוך הניאגרה אל האסלה ואז אל מערכת פינוי השפכים. אם המים לא עוברים בזרם חזק מספיק, יהיה להם קשה לשטוף את השפכים ולהוביל אותם החוצה מהבית.

לחץ נמוך בברז

הבעיה הנפוצה היא לחץ נמוך בברז. את זה עלולים לחוש בברז המים באיזור המטבח, באמבטיה, בשירותים או בכל מקום אחר לרבות החצר והגינה. אם ברז המים לא מוציא את הלחץ הדרוש, יש מקום לבדוק את הסיבות לכך כדי למנוע עוד נזקים בלתי הפיכים.

נזילה בניאגרה

בחירת אינסטלטור לטיפול בלחץ מים נמוך

קל יחסית לזהות את הבעיה של לחץ מים נמוך. בניגוד לבעיות אינסטלציה שמתרחשות מאחורי הקלעים ולכן מזהים אותן מאוחר יחסית, כאן כל שנדרש הוא לפתוח את ברז המים. היות וזו גם ככה פעולה שמתבצעת באופן יום יומי, אפשר לנצל אותה על מנת ליצור קשר עם אינסטלטור ולבקש ממנו להגיע כדי לבדוק את הבעיה.

הדבר החשוב הוא להתייעץ עם בעלי מקצוע רלוונטיים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל קבלן אינסטלציה למשל יודע איך לתקן בעיות שונות מסוג לחץ מים נמוך ומה לעשות כדי למנוע מהן לחזור בעתיד. אז בשביל לפתור את זה, בוחרים בעלי מקצוע שיש להם ניסיון מוכח.

החדשות הטובות הן שניתן כבר עכשיו ליצור קשר עם המומחים של אחים סולאר ג'ינו. אנו מציעים שירות לבעיה ומאחורינו יש שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. אם נמאס לך לסבול מלחץ מים נמוך, נשמח לקבל פרטים כדי לעמוד לרשותך.

להמשך קריאה בנושא – הגברת לחץ מים

תפריט נגישות