מומחה לתיקון והתקנה לניאגרות סמויות

ניאגרה סמויה מהווה דרך נוספת להפוך את עיצוב חדר האמבטיה או השירותים למודרני יותר, אשר דוגל באסתטיקה, קווים נקיים ומינימליזם. הפיכת הניאגרה לסמויה בהחלט משחררת חלל שהיה תפוס בעבר על ידי הניאגרה הגלויה. היתרון המרכזי של הניאגרה הסמויה הוא כאמור העיצוב האסתטי שלה אשר משפיע על העיצוב האסתטי של החדר כולו. ניתן גם לשמור טוב יותר על הניקיון שלה פשוט באמצעות העברת מגבון על לחצן ההדחה ועל אזור הקיר שמסתיר אותה. אין ספק שבניאגרה סמויה הכל זורם על מי מנוחות (תרתי משמע…) כל עוד הכל תקין. הבעיות מתחילות כאשר דברים משתבשים. כדי למנוע תקלות או לפחות לפתור אותן במהירות האפשרית חשוב לעבוד רק עם מומחה לתיקון והתקנה לניאגרות סמויות

חברת אחים סולאר ג'ינו היא חברת אינסטלציה ותיקה המתמחה גם בהתקנת ותיקון של ניאגרות סמויות ומבטיחה את השירות הטוב ביותר – לפרטים התקשרו
 
073-7841857
 
 
אינסטלטור

מדוע נדרשת מומחיות רבה יותר בניאגרות סמויות?

לכל דבר טוב יש מחיר. כך גם לעיצוב האסתטי של הניאגרה הסמויה המסתיר את המנגנון מהעין. אם בניאגרה גלויה מרימים את המכסה וכל חלקי המנגנון פרושים לפנינו, בניאגרה סמויה הכל סמוי ומוחבא. רק אינסטלטור מומחה לתיקון והתקנה לניאגרות סמויות יוכל באמצעות פתח השירות הקטן שישנו להוציא את מנגנון ההדחה, לאתר בעיה ולפתור אותה. בנוסף, חשוב מאוד בניאגרה סמויה להחליף חלקים הדורשים החלפה בחלקים של אותה חברה. הדבר הופך את התיקון למורכב יותר והאינסטלטור צריך להיות בקשר עם חברות שונות כדי לבצע את התיקון וההחלפה הנדרשים.

כיצד נעשית התקנת ניאגרה סמויה?

ניאגרה סמויה לא דורשת תנאים מיוחדים לעומת הניאגרה גלויה. אם אזור מסוים באמבטיה או בשירותים מתאים להתקנת אסלה עם ניאגרה גלויה הוא יתאים גם לאסלה עם ניאגרה סמויה. את הניאגרה הסמויה מתקינים על פני הקיר הקיים ואת הניאגרה מצפים בקיר גבס, לבנים או חיפוי אריחי קרמיקה. כך נראה כי הניאגרה מותקנת ממש בתוך הקיר כמו הצנרת. התקנת הניאגרה כוללת את בחירתה, הכנת תשתית לניאגרה כמו התקנת צינורות מים, חיפוי הניאגרה וציפויה באריחים לאחר ייבוש, והתקנת הלחצן.

אילו תקלות ותיקונים יכולים להיות?

ניאגרה סמויה וניאגרה בכלל מורכבות משני מנגנונים: מנגנון ההדחה ומנגנון המצוף. מנגנון ההדחה כולל את הלחצן ומעין פקק המתרומם בעזרת מנוף קטן כאשר אנו לוחצים על הלחצן. כשהפקק מתרומם מוזרמים מים. המצוף אחראי למילוי הניאגרה מחדש לאחר ההדחה ועצירת המילוי בשעת הצורך. התקלות בניאגרה סמויה, כמו גם בניאגרה רגילה, יכולות להיות בכל אחד מן המנגנונים. פעולה לא תקינה של המצוף תביא לנזילה בניאגרה כי מילוי הניאגרה מחדש לא נעצר לחלוטין. מדובר לרוב על שחיקת הגומיה של אטם המצוף או של אטם הפעמון, שבמנגנון ההדחה. תקלה אחרת היא הדחה חלקית של האסלה למרות לחיצה שנעשתה כפי שצריך. אבנית על מנגנון ההדחה יכול לגרום לכך, כשבמקרים של כמות אבנית גדולה יתכן שכל מנגנון ההדחה יצטרך היות מוחלף. את מרבית התקלות, כפי שציינו, ניתן לפתור בניאגרה סמויה מבלי לשבור את אריחי הקרמיקה אך נדרשים לכך מיומנות וניסיון. תקלה נדירה יחסית שכן דורשת את שבירת האריחים היא סדק בניאגרה או קרע בצינור ההזנה לניאגרה.

איך לבחור מומחה לניאגרה סמויה?

כאמור, חשוב לעבוד עם מומחה לתיקון והתקנה לניאגרות סמויות אשר יש לו ניסיון רב בכך. כך תדעו שההתקנה נעשתה כפי שצריך, בצורה מדויקת שתמנע תקלות, וגם במידה ותהיה תקלה יש לכם למי לפנות. חשוב לוודא שאותו בעל מקצוע עובד עם חברות רבות כך שיהיו ברשותו חלקי חילוף ספציפיים של חברת הייצור של הניאגרה שלכם. אל תחששו לשאול. בררו כמה ניסיון יש לו בהתקנה וגם תיקון של ניאגרות סמויות, בדקו שמדובר על אדם או חברה אמינים ומקצועיים, נסו לחפש המלצות אם יש לכם מאיפה לקבל.

תפריט נגישות