פתיחת סתימה באמבטיה

כל סוג סתימת מים גורמת לפגיעה באיכות החיים, אבל אין ספק שאחת הבעיות החמורות ביותר היא של סתימה באמבטיה. מה עושים במצב כזה, עם מי אפשר להתייעץ ומה בעצם הפתרון הרלוונטי? הנה כמה הצעות

תקינות צנרת מים ביתית היא תנאי לשמירה על איכות החיים. אם המים בצנרת לא עוברים מספיק מהר, אם לחץ המים חלש או אם אין פינוי של מערכת השפכים – המשמעות היא בדרך כלל שורה ארוכה של בעיות היגיינה ופגיעה יום יומית ברמת החיים של בני המשפחה. יתרה על כך, תקינות הצנרת משפיעה מטבע הדברים על כל הברזים בבית וגם על אלו שיש בחצר.

אבל מבין הבעיות הקיימות שקשורות אל הצנרת, אין ספק שהחמורה ביותר היא זו שבאה לידי ביטוי בדמות סתימה באמבטיה. כאשר יש סתימה באמבטיה, זה אומר שהמים לא מתפנים אלא נשארים לעמוד. מצב כזה עלול להגביר תחלואה, הוא פוגע ביכולת לנקות את הגוף תוך כדי המקלחת ולעיתים הוא גם גורם לעוד נזקים של רטיבות ובעיות איטום.

✔ פתיחת סתימה באמבטיה מחיר החל מ- 300 ₪

לקבלת ייעוץ חינם חייגו 073-7841857

איך יודעים שמדובר על סתימה באמבטיה?

השאלה המתבקשת היא איך יודעים בכלל שמדובר על סתימה באמבטיה ולא על בעיה אחרת. אז כדי לבדוק לעומק את פרטי המקרה, יש כמה דברים שכדאי לבדוק:

  • שלילת נזילת מים – חשוב מאוד לשלול מצב של נזילות מים. מלבד אובדן מים ולכן גם הוצאות מיותרות בחשבון החודשי, הבעיה עם נזילה באה לידי ביטוי בכך שהיא מתרחשת מתחת לפני השטח וגורמת להופעת כתמי רטיבות. אז כדי לשלול נזילת מים, סוגרים את כל הברזים וגם את הברז הראשי. אם שעון המים ממשיך להסתובב, יש כנראה נזילה. במידה ולא, אפשר לבדוק את שאר הדברים.
  • חפץ זר שחוסם את הניקוז – הרבה פעמים מגלים שמה שנראה כמו סתימה באמבטיה קשור בעצם לחפץ זר שחוסם את הניקוז. זה יכול להיות צעצוע במקלחת הילדים, פריט רחצה במקלחון של ההורים וכן הלאה. כאן, הפתרון הוא להרים את משטח הבטיחות שיש באמבטיה ולבדוק האם נתקע שם חפץ זר מסוים. במידה וכן, צריך לפנות אותו החוצה.
  • זרימת מים במערכות הניקוז של הבית – יש מקרים שבהם סתימה באמבטיה רק מעידה על בעיה חמורה יותר. זה מה שקורה אם מגלים שזרימת המים בכל מערכות הניקוז בעצם פגועה, כמו למשל אחרי שמורידים את המים באסלה. אם גם במקרים כאלה רואים שהמים לא עוברים חלק אל תוך הצנרת, צריך להביא בחשבון שיש סתימה חמורה יחסית.
פתיחת סתימה באמבטיה

שירות פתיחת סתימה באמבטיה על ידי אינסטלטור

החדשות הטובות הן שניתם לתאם שירות מסודר של פתיחת סתימות באמבטיה על ידי אינסטלטור. במקום להמשיך להשקיע בזה מאמץ ולספוג את הפגיעה באיכות החיים, הפעולה המומלצת תהיה ליצור קשר עם בעלי מקצוע. כאן נכנסים לתמונה בעלי מקצוע שזו העבודה שלהם ושיש להם את כל הידע הרלוונטי על מנת לזהות את ההבדלים בין סוגי בעיות אינסטלציה, סתימות או נזילות מים.
קראו גם על סתימה בכיור

בנוסף, מומלץ לדעת כיצד מבצעים שירות של פתיחת סתימות באמבטיה. שירות סטנדרטי כולל ניקוי של הצנרת בלבד, בעוד שירות מתקדם יותר יהיה מבוסס על הזמנת ביובית. בשביל להחליט אם ומתי להזמין ביובית, כדאי להתייעץ עם אינסטלטור שיש לו את הידע הרלוונטי.

יש לך שאלות לגבי סתימת מים באמבטיה או בכל מקום אחר בבית? המומחים של חברת האינסטלציה סולאר ג'ינו ישמחו לעמוד לרשותך מיד לאחר קבלת פרטים דרך האתר הרשמי.

תפריט נגישות