שירותי ביוב

מערכת הביוב אולי מרתיעה אתכם, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שזו אחת המערכות החשובות ביותר בבית – וגם חלק חשוב מהתשתית העירונית. במערכת הביוב, כמו במערכות החשמל והמיזוג למשל, צריך לטפל באופן שוטף ולמצוא פתרונות לכל תקלה שעלולה להתעורר בה. בעיות בביוב מגיעות לפעמים בהפתעה, ולכן כדאי להיות מוכנים לכל תרחיש ולקבל שירותי ביוב מקצועיים בהקדם האפשרי.

שירותי ביוב

שטיפת ביוב כטיפול מונע

כדאי להזמין שירותי ביוב פעם בכמה שנים, לצורך בדיקה כללית של המערכת וביצוע שטיפת ביוב. שטיפות שמתבצעות באופן שוטף, עוברות ביתר קלות ומהירות מאשר שטיפות שמתבצעות כחלק מטיפול בסתימה – ולכן לא כדאי להזניח. שטיפת הביוב נעשית באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה אל תוך צינור הביוב. המים האלה שוטפים את הצינור, מנקים אותו משומנים ומלכלוכים שונים וכך מונעים את הסתימה הבאה.

איתור בעיות בביוב: כבר לא מה שהיה פעם

שירותי הביוב כוללים גם את איתור המקור לבעיה בביוב, וזה חלק קריטי מפתרון הבעיה עצמה. בעבר, כדי לאתר את מקור הבעיה, נאלצו האינסטלטורים להרוס ולשבור ריצוף, אם מדובר בצנרת הביוב בבית, ואפילו להרוס מדרכות ולחפור סביב הבית אם מדובר בחלקה החיצוני של הצנרת.

היום ישנם אמצעים מתקדמים לאיתור מקור הבעיה. החדרת מצלמה זעירה עם סיב אופטי אל תוך הצינור, תראה תמונה מדויקת של מצב הצינור מבפנים, וכך תסייע באיתור נקודות בעייתיות. שיטות נוספות לאיתור הבעיה הן מצלמה תרמית או בדיקה בלחץ.

שירותי ביוב - שאיבת ביוב בעזרת ביובית

אם תימנעו מהזמנת שירותי ביוב, למרות החשד שיש בעיה, הבעיה רק תגדל ותביא בסופו של דבר לסתימה. בעקבות הסתימה, יעלו מי שופכין מבור הביוב או בור הספיגה וייתכן שתתרחש הצפה באזורים נמוכים, בעיקר כמו קומות קרקע או מחסנים. זהו מצב לא נעים כלל, אך שירותי הביוב יפתרו גם מצב שכזה.

בעזרת ביובית מתבצעת שאיבה מסיבית של האזור המוצף. הביובית היא משאית עם מכל ומשאבה, שממנה מוכנס צינור אל האזור המוצף. דרך הצינור נשאב נוזל הביוב אל תוך המכל, עוד לריקון מלא האזור ממי בביוב. לאחר השאיבה, אפשר להתחיל לטפל בבעיה ולאתר את מקורה.

סולאר ג'ינו מעניקים שירותי ביוב מתקדמים כבר יותר מ-30 שנה, מבצעים את כל עבודות הביוב ומטפלים במגוון רחב של בעיות.

חייגו 073-7841857 לתיאום שירות.

תפריט נגישות