תיקון נזילות מים

הבחנתם ברטיבות חשודה על הקיר? אזור בו ישנה התנפחות של הקיר או התפוררות הטיח וקילוף הצבע? סביר להניח שישנה נזילה במקום כלשהו. מקור הנזילה לא חייב להיות דווקא בנקודה בה הבחנתם ברטיבות. יתכן שזהו האזור הנמוך אליו מתנקזים המים ולכן הרטיבות באה בו לידי ביטוי. נזילות יכולות להיות קשורות לצנרת המים אך יכולות גם לנבוע מחדירת מי גשמים דרך הגג או קיר חיצוני בגלל איטום לקוי. לכן, תיקון נזילות דורש קודם כל איתור ברור של מקור הנזילה.

✔ תיקון נזילות מים מחיר החל מ- 280 ₪

לקבלת ייעוץ חינם חייגו – 073-7841857

תיקון נזילות מים

תיקון נזילות - כבר לא שבירת קירות ומרצפות

היתרון הגדול שבשימוש באמצעי איתור מתקדמים הוא האפשרות לבצע תיקון נזילות באופן ממוקד ללא הרס. הדבר דומה להבדל בין ניתוח בו נצטרך לפתוח את האזור המנותח כולו לבין ניתוח זעיר פולשני בו הניתוח יתבצע באמצעות מצלמה ובכניסה דרך נקודה צרה. תיקון נזילות דומה היום לניתוח זעיר פולשני. מצלמת הסיב האופטי משמשת לבעל המקצוע בתור עיניים כך שהוא רואה את המתרחש בצנרת בלי להגיע אליה פיזית. כך נעשית הטליה- הכנסת בלון עטוף סיבי זכוכית וחומרי הדבקה אל פנים הצינור ויצירת מעין טלאי לאזור הסדוק. ניתן גם להחדיר שרוול המוצמד לאזור הבעייתי וכך למעשה מהווה לו תחליף. שרוול כזה גם מהווה מגן מפני חדירת שורשים או מזיקים במקרה של סתימת צינור.

תיקון נזילות מים סמויות

נזילות עשויות לנבוע גם מבעיות באיטום הקירות, בעיות במערכת הניקוז, או סיבות אחרות שמחייבות בדיקה מעמיקה.
לאחר אבחון ראשוני של מקור הנזילה, השלב הבא הוא בדיקה באמצעות מצלמה תרמית. מצלמה תרמית מאפשרת זיהוי מדויק של מוקדי הלחות והנזילות בקירות ובתקרות ללא צורך בהריסת המבנה. לאחר זיהוי מקור הנזילה בעזרת המצלמה התרמית, יש להתחיל בתהליך התיקון. התהליך ייעשה בצורה זהירה ומדויקת כדי למנוע נזק נוסף ולוודא שהנזילה לא תחזור.

ביצוע העבודה רק על ידי חברה מקצועית!

תיקון נזילות הוא סוג עבודה שניתן לבצע ברמות שונות מאוד זו מזו. ניתן לתקן את הנזילה בצורה ברוטאלית הדורשת הרס ושבר של מרצפות וקירות ואפשר לבצע בצורה מקצועית ומיומנת מאוד, עבודה שהיא ממוקדת ולא נופלת במקצועיות שלה מניתוח רפואי. תיקון ממוקד ומקצועי דורש גם את איתור הנזילה בצורה מדויקת ויסודית. זהו למעשה סוד הצלחת התיקון והאפשרות לשלב בין תיקון יסודי ויעיל לביצועו ללא הרס כלל.

חבר אחים סולאר ג'ינו מבצעת תיקון נזילות ללא הרס באמצעות שילוב בין כוח אדם מיומן, ניסיון של שנים ושימוש בכלים ובטכניקות החדשניים ביותר בתחום.

תפריט נגישות