הגברת לחץ מים

כולנו מצפים לפתוח את הברז בכיור ובמיוחד במקלחת ושזרם חזק ועוצמתי יפרוץ ממנו. הדברים אינם תמיד כך. זה אמנם צריך להיות המצב, אך מסיבות שונות לחץ המים אינו תמיד גבוה מספיק ואז הזרם שיוצא הוא חלש ויש להתאמץ כדי לתפוס כל טיפה בו. קבלנים ובעלי מקצוע רבים מסבירים את הזרם החלש בכך שזו קומה גבוהה ולכן המים אינם מגיעים לגובה במלוא העוצמה. החדשות הטובות הן שיש שיטות לבצע הגברת לחץ מים, כל שעליכם לעשות הוא לפנות למקצוענים של סולאר ג'ינו לקבלת פתרונות מקצועיים.

✔ הגברת לחץ מים בדירה מחיר החל מ- 350 ₪ לקומה

חייגו 073-7841857 לתיאום שירות וייעוץ חינם.

הגברת לחץ מים

המים לא זורמים? הגבירו את הלחץ

בעיה נפוצה נוספת בתחום האינסטלציה היא זרימת מים חלשה. לעיתים היא נובעת מבעיה נוספת כמו נזילה ולפעמים פשוט יש להגביר את לחץ המים. לכן כשזרימת המים חלשה באופן מחשיד אל תתעלמו! פנו אל סולאר ג'ינו שיטפל בבעיה. פעמים רבות הדבר קורה ברבי קומות במיוחד בקומות הגבוהות אליהן המים לא זורמים בעוצמה חזקה מספיק. פנו אלינו ותהנו מצוות מקצועי ומנוסה של אינסטלטורים מומחים להגברת לחץ המים

גורמים לזרימת מים חלשה

  • הצטברות אבנית בסנן הברז: במיוחד אם זרימת המים חלשה בברז מסוים ולא בכל הברזים, יתכן שמדובר על הצטברות אבנית בסנן אותו ברז. בבעיה זו תוכלו אפילו לטפל לבד על ידי פירוק פיית הברז וניקוי הפילטר עם חומר מסיר אבנית.
  • ברז ראשי לא פתוח עד הסוף: כן, גם זו יכולה להיות סיבה. יתכן שבביצוע תיקון כלשהו בצנרת או מסיבה אחרת הברז הראשי (שיבר) נסגר ולא נפתח לאחר מכן עד הסוף. כאן הגברת לחץ מים היא פשוטה: פשוט לצאת אל השיבר ולפתוח אותו עד הסוף.
  • בעיה בצנרת: אמנם המצבים הקודמים נשמעים נחמדים ופשוטים, אך מה לעשות שברוב המקרים הסיבה מורכבת יותר ותדרוש טיפול מקצועי. במיוחד בדירות ישנות עם צנרת ישנה זרם חלש נובע מסתימה חלקית של הצנרת, כולל חלודה כי בעבר היו משתמשים בעיקר בצינורות מתכת. כאן כאמור נדרש טיפול מקצועי אך עדיין לא בהכרח חייבים להרים את כל הבלטות ולהחליף הכל, תלוי במצב הצנרת.

טיפים והמלצות להגברת לחץ המים

אפשר לפעול אקטיבית כדי להגביר את לחץ המים. הנה כמה טיפים שיעזרו:

  • התקינו משאבה להגברת לחץ מים
  • החליפו חנוכיית מים
  • פתחו קווי צנרת סתומים

איך נעשית הגברת לחץ המים?

ישנן שתי אפשרויות עיקריות להגברת לחץ המים. אם מדובר על צנרת ישנה שלא הוחלפה, מומלץ לבצע את החלפת הצנרת כולה. אם זרם המים חלש כנראה שסתימה של ממש במקום כלשהו בצנרת היא קרובה. גם נזילות בעקבות סדקים בצנרת הן בעיה המאפיינת צנרת ישנה. לכן, במקרה של צנרת שלא הוחלפה כבר שנים התייחסו אל הזרם החלש כאות להחלפה כוללת, זאת השקעה לטווח ארוך שבהחלט שווה את זה.

אם מדובר על צנרת חדשה יחסית שלא קיימת יותר ממספר שנים, ניתן לפתור את הבעיה מבלי להחליף את הצנרת כולה. אינסטלטור בעל ניסיון רב יבצע מעקפים חיצוניים המגיעים מהדוד אם אלה מים חמים. בצנרת המים הקרים המעקף יהיה מצנרת הבניין או צנרת המים החיצונית. כך תהיה תגבורת לכמות המים ולחץ המים.

פתרון נוסף בו משתמשים במיוחד כאשר מדובר על דירה בקומה גבוהה בה צנרת המים תקינה היא הוספת משאבה אשר תשאב מים ממערכת המים המרכזית ומובילה אותה לצנרת שלכם. לרוב זהו פתרון אחרון שמוצע והוא יהיה יעיל רק הצנרת שלכם תקינה.

משאבות להגברת לחץ מים

היתרון של משאבה המיועדת עבור הגברת לחץ מים הוא שניתן לשלב אותה בכל מקום. בנוסף, היא יעילה גם בדירות חדשות בבנייני מגורים וגם בבתים חדשים וצמודי קרקע.

הגברת לחץ מים - אחים סולאר ג'ינו

זרם המים בבית חלש? רוצים ליהנות ממקלחות כמו שצריך? אחים סולאר ג'ינו היא חברה בעלת ניסיון רב בכל תחומי האינסטלציה כולל הגברת לחץ מים וצוות החברה ימצא את הדרך היעילה ביותר ליצור זרם מים חזק גם אצלכם.

תפריט נגישות