שאיבת ביוב בחיפה

בעיות אינסטלציה וביוב לרוב חוזרות על עצמן, בין אם מדובר בסתימה ובין אם בביוב שעולה על גדותיו. הסיבות לסתימה יכולות להיות רבות, לעיתים מקורן בצנרת ישנה, חלודה ובלויה, ולעיתים הסתימה תגרם כתוצאה מחומרים לא מתכלים כמו מגבונים, תחבושות היגייניות, ניילונים ושקיות וכיוצא בכך. ישנם מצבים שבהם ניתן בהחלט לפתוח סתימה באופן עצמאי בעזרת שימוש בפומפה ביתית. אך כאשר הסתימה מובילה להצפה רצינית או לסתימה שחוזרת שוב ושוב, כדאי ורצוי להזמין חברה מקצועית שתבצע שאיבת ביוב.

✔ שאיבת ביוב מחיר החל מ- 800 ₪

לקבלת ייעוץ חינם חייגו – 073-7841857

שאיבת ביוב בחיפה

כל הסיבות לשאוב את הביוב

כאשר מערכת הביוב על הצנרת שלה, אינה מתוחזקת ונקייה כראוי, היא עלולה להפוך למפגע תברואתי ובמקרה הגרוע אף לגרום למחלות וזיהומים. ברוב הפעמים התקלה במערכת הביוב מתחילה בבורות ספיגה מלאים או לקויים שכושלים בתפקידם לנקז את הביוב. כדיי לשחרר את הסתימה בבורות הספיגה עצמם וכדי לאפשר למי הביוב לחלחל לקרקע כמו שצריך, עולה הצורך בשאיבת ביוב. שאיבת הביוב מתבצעת בעזרת חברה מקצועית המחזיקה בציוד הנדרש ובכלים מתאימים.

כדאי! לפנות רק למומחים בתחום האינסטלציה

שאיבת הביוב צריכה להתבצע על ידי מומחים לאינסטלציה ולכן יש לפנות לחברה מקצועית ולה הצוות המתאים לתפקיד. החברה המבצעת מחויבת לעמוד בנהלים תברואתיים ולהעביר את השפכים לאתרים מורשים שיודעים כיצד לטפל בהם. התנהלות זו נדרשת בכדיי שלא לפגוע בסביבה. כמו כן עבודת השאיבה עצמה דורשת מומחיות והתנהלות מיטבית על מנת שלא לפגוע בחייהם של התושבים עם החשיפה לריחות לא נעימים ולרעש שנלווה לפעולה.

כיצד שאיבת הביוב מתבצעת?

שאיבת הביוב מתבצעת על ידי ביובית, זו מעין משאית קטנה שמצוידת בכלי שאיבה עוצמתיים ובעזרתה ניתן לפתוח סתימות מורכבות בצנרת הביוב. לאורך התהליך הביובית שואבת את הלכלוך, השפכים ואת כל מה שהצטבר בביוב על ידי צינורות וואקום מיוחדים. במקביל לשאיבת הביוב עצמה, הביובית גם שוטפת את הביוב ע"י הזרמת מים בלחץ גבוה ובכך למעשה מנקה אותו ומאפשרת זרימה תקינה של מי השופכין. לאחר השאיבה החברה מובילה את מי השפכים לאתר מורשה מטעם המשרד להגנת הסביבה.

דברים שחשוב לדעת

כאשר מזמינים שירותי שאיבת ביוב בחיפה יש למסור את כל הפרטים הנדרשים לחברה המבצעת על מנת שהיא תוכל להחליט איזה ציוד נחוץ למשימה. אתר העבודה משפיע על גודל הביובית שתבחר, כך למשל אם מדובר ברחוב צר יהיה צורך בביובית קטנה יותר, לעומת זאת אם עבודת השאיבה תתבצע במפעל תעשייתי יש להגיע עם ביובית גדולה ועליה ציוד שאיבה עוצמתי במיוחד, שכן זהו מקום שבו ישנה כמות גדולה של פסולת וביוב, ולכן סביר להניח, שעבודת השאיבה תהיה הרבה יותר מורכבת. התאמת הביובית לכל עבודה באופן ספציפי תאפשר טיפול יעיל ומהיר במערכת הביוב.

זיהוי הבעיה והתאמת פתרון באופן מדויק

חברה מקצועית מספקת מעטפת שלמה של שירותים לטיפול במערכות ביוב. אם בעבר הטיפול במערכות ביוב היה ידני והתבסס על מקצועיותה של החברה בלבד, כיום ישנו ציוד מאוד מתקדם שמאפשר לאתר בדיוק את סוג הבעיה ולספק פתרון המתאים באופן נקודתי. לחברה מקצועית יש ציוד מתקדם ולרבות מצלמות אופטיות זעירות אשר באמצעותן ניתן לצלם את קווי הביוב ולאתר את הבעיה המדוברת. איתור מדויק של הבעיה מאפשר גם לדייק בפתרון שלה ולוודא שהיא לא תשוב. צילום קווי הביוב מאפשר בהחלט להבין מה מקור הבעיה: האם זהו שורש שחדר למערכת, האם שבר בצינור או האם סתימה שדורשת שאיבת מקצועית של הביוב.

לקבלת ייעוץ חינם חייגו – 073-7841857

תפריט נגישות