עבודות אינסטלציה

עבודות אינסטלציה כוללות כל עבודה שקשורה לתחום הצנרת. הן מתפרשות על פני תחומים שונים ונעות בין עבודות פשוטות לעבודות מורכבות, הדורשות פתרון סבוך, זמן ממושך, עבודה יסודית והרבה מאוד ידע וניסיון. עבודות אינסטלציה נחשבות לשכיחות ביותר בתחום תחזוקת הבית, ועדיין רובנו נעדיף להשאיר אותן לטיפולו של אינסטלטור מוסמך. אז אלו בעיות יש בתחום האינסטלציה ואלו עבודות צריך לבצע כדי לטפל בהן?

עבודות אינסטלציה

עבודות אינסטלציה - פתיחת סתימות קשות

יש סתימות שקל יחסית לפתור, אפילו באמצעות חומר שנקנה בחנות חומרי בניין. עם זאת, יש סתימות קשות שכבר מיועדות לטיפול של מקצוענים. לעיתים מקור הסתימה אינו באזור הניקוז, אלא דווקא בצנרת המרכזית של הבניין או באזור הביוב שאליו חדרו שורשים. בעזרת מכשור מתקדם עבור עבודות אינסטלציה מסוג זה, אפשר בסוף לשחרר גם את הסתימה הקשה ביותר.

שיקום צנרת

חלק גדול מקבלני הבניין מעדיפים להשקיע את המינימום בצנרת, ולא מעבר לכך. לכן, כבר לאחר מספר שנים מגלים חלקי צנרת שחוקים, מה שיוצר טפטופים, נזילות וגרוע מכך – פיצוצים בצינורות. צנרת מיושנת ושחוקה היא ללא ספק מקור לצרות רבות בתחום עבודות אינסטלציה. הטיפול בבעיה, שיקום חלקי צנרת, הוא אחד מעבודות האינסטלציה השכיחות ביותר.

בעבר היה צריך להרוס שטחים מן הקיר או הריצוף, כדי לפתור את בעיית שחיקת הצינורות. היום ישנם אמצעים מתקדמים, המאפשרים לאתר את הנקודה המדויקת שממנה נובעת הבעיה – כמו מצלמות אופטיות זעירות או מצלמה תרמית. איתור הנקודה המדויקת מונע את הצורך בהחלפת קטע צינור פגום, ומאפשר לבצע בו מעין "ניתוח", במהלכו מוחדר חומר איטום שפותר את הבעיה.

החלפת צנרת מיושנת לחדשה

מדובר בפרויקט ממושך, שאינו מסתיים כעבור יום עבודה אחד. בטווח הארוך, חידוש הצנרת הוא עניין משתלם מאוד. היום נהוג להשתמש בסוגי צינורות עמידים, שנשחקים פחות מהצינורות שמותקנים במבנים בני 20 שנה ויותר. כדאי לדעת: החלפת הצינורות הקיימים בצינורות פלסטיק או SP, תוריד באופן משמעותי ולאורך זמן את מספר הפעמים שבהם תזדקקו לאינסטלטור.

מומחים בעבודות אינסטלציה - אחים סולאר ג'ינו

סולאר ג'ינו מתמחים בביצוע עבודות אינסטלציה שונות, פשוטות ומורכבות, עובדים במהירות, ביעילות וביסודיות ועושים הכול, כדי שהבעיה לא תחזור על עצמה לאורך זמן.

חייגו 073-7841857 לתיאום שירות.

מגוון שירותי אינסטלציה מתקדמים

חייגו 073-7841857 לתיאום שירות.

תפריט נגישות